Anasayfa | Üyelerimiz | Ziyaretci Defteri | Haber Arşiv | İletişim
Sosyologum
Sosyologum
Yaşam Kalitesi
Havanı Koru!
Koshim`de Sesli Kütüphane

Gürsu Mahallesi`nde inşa edilen Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) gıda, giyim bankası, kadın, gençlik ve engelli danışma ofisleri, sesli kütüphane ve çok amaçlı salonlarıyla bölge halkının hizmetine açılıyor.

Gürsu Mahallesi`nde 886 metrekare alana inşa edilen KOSHİM, modern tasarımı ve teknolojik donanımıyla yeni binasında bölge halkına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. KOSHİM hizmet binasının yer aldığı projenin ada ölçeğinde bütüncül bir yaklaşımla tasarlandığı, projeyle birlikte KOSHİM hizmet binasının bulunduğu bölgenin, koşu alanı, emek pazarı, cami, sergi alanı ve oturma alanlarıyla bir komplekse dönüştüğü belirtildi.

İnşaatı tamamlanan KOSHİM hizmet binasında sosyolog, psikolog, avukat ve sosyal hizmetler uzmanının görev aldığı, toplantı salonları, kütüphane ve engelli vatandaşlar için sesli kütüphanenin de ilçe halkının hizmetine sunulacağı ifade edildi.

Merkezde ayrıca sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın yapılacağı gıda, giyim bankası, kadın, gençlik ve engelli danışma merkezi, çok amaçlı salonlar, istihdam ofisi, fuaye alanı, kadın emek pazarı, kurs alanları, kafeterya ve çocuk oyun alanlarının da bulunduğu belirtildi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, engelli vatandaşlar için sesli bir kütüphanenin de yer aldığı KOSHİM ile amaçlarının ihtiyaç sahibi vatandaşlara hızlı şekilde ulaşmak ve gerekli yardımları yapmak olduğunu söyledi. Projenin ada bazında bütüncül olarak tasarlandığının da altını çizen Başkan Böcek, cami, koşu alanı, çocuk oyun parkı ve oturma gruplarıyla yeni bir dokuyu da bölge halkına kazandırdıklarını kaydetti. - ANTALYA

http://www.sondakika.com/haber/haber-koshim-de-sesli-kutuphane-5041209/

Bu Haber 2013-09-11 Tarihinde Dr.Metin KILIÇ Tarafından Yazılmıştır...
Bu Haber 3604 Kez Okunmuştur !
Bu Habere Henuz Yorum Yapılmadı !
Bu Habere Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın !
Üye Değilseniz Üye Olmak İçin Tıklayın !
Sosyologum
Spor sosyolojisi
Suç Sosyolojisi
Sosyologum
Sosyal Danışman
Rehberlik
Sosyoloji Bölümleri
Sosyologum
Türk Sosyologları
Yabancı Sosyologlar
Genç Sosyologlar
SAYFAMIZI BEĞENDİNİZ Mİ?
Çok İyi
İyi
Kötü
Orta
Sosyologların geleceğini nasıl görüyorsunuz?
Belirsiz
Çok iyi
Kötü
Kullanıcı
Adi :

Şifre :
  Üye Ol!
 
 
Metin Kılıç -- SIR (1. Baskı)
Etnisite ve Spor Metin Kılıç
ESWEBPORTAL © 2008
Programlama ve Tasarım 'ESDER Bilişim Kulübü'